Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Balancing Feet Soap, 250 ml

Kód: 7002
Profi KART
Značka: KART
882 Kč 728,93 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Tekuté mýdlo pro péči o chodidla, 250 ml.

Balení pouze pro profesionály s certifikátem KART!
Jiné balení: 
100ml., kód 7001

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mýdlo určené pro hluboké čištění a snadnou exfoliaci pokožky chodidel, a  pro předpeelingovou přípravu. Snižuje PH a připravuje pokožku k maximálnímu přizpůsobení pro následující peči. Má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Produkt je určen pro profesionální použití.

Návod k použití

Aplikujte mýdlo na vlhkou pokožku chodidla, masírujte několik minut. Nadbytky mýdla odstranit pomocí navlhčeného ubrousku.

Složení

Aqua, Decyl Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Nettle (Urtica Diocia) Extract,  Pomegranate (Punica Granatum) Extract, Rosemary (Rosmarinus Officinalis) Extract, Sage (Salvia Officinalis) Extract, Thyme (Thymus Vulgaris) Extract, Witch Hazel (Hamamelis Virginiana) Extract, Dead Sea (Maris Sal) Salt, Chamomile (Anthemis Nobilis) Extract, Orange (Cirus Aurantium Dulcis) Fruit Water, Seabuckthom (Hippophae Rhamnoides) Extract, Potassium Sorbate, Prunus Persica, Papaya (Carica Papaya) Extract, Cucumber (Cucumis Sativus) Juice, Grape (Vitis Vinifera) Juice, Lactic Acid, Lemon (Citrus Medica Limonum) Juice, Apple (Pyrus Malus) Extract,Apricot (Prunus Armeniaca) Seed Powder, Tomato (Solanum Lycopersicum) Extract, Aloe Barbadensis Gel, Menthol, Tea Tree (Melaleuca Alternifolia) Oil, Fragrance (Supplement).

Unikátní techniky vyvinuté společností KART vám umožní najít nestandardní a efektivní řešení mnoha estetických problémů. Obsahuje přírodní složky: ovocné kyseliny a enzymy, éterické oleje, léčivé bylinné extrakty a také vitamíny.

Produkty z této řady se používají k řešení mnoha problémů: hyperkeratóza, praskliny, hyperhidróza, plísňové léze kůže nohou a nehtů, zarostlé nehty, mozoly, problémy diabetických nohou. Produkce je dále vhodná pro všechny stávající techniky pedikúry.