Pozor, od 01.07.2024 jsme na nové adrese: Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, Holešovice. Lighthouse Towers
Zákaznická podpora:+420608634163

O nás

14-2

Svetlana Raykhman
je členem 
České podiatrické společnosti z.s.

 

Podologická praxe Svetlany Raykhman – jsme odborníci v oblasti komplexní péče o nohy. V Praze působíme již od roku 2008.

Je pro nás důležité, aby poskytovaná služba odpovídala nejen estetickým nárokům klienta, ale především, aby byla bezpečná a pečlivě se dbalo o zdraví! Proto je naše ordinace jednou z technicky nejlépe vybavených v celé Praze. Základem však je vztah důvěry a dialog mezi klientem a ošetřujícím.

Svetlana Raykhman je praktikující specialistkou v oblasti komplexní péče o nohy a ruce, vedoucí podolog naší praxe, je zakladatelkou a srdcem našeho týmu! 

Podologická péče plně ovládla moji duši a vědomí a momentálně je mým hlavním oborem. Rozvoji v oboru se aktivně věnuji, neustále studuji nové techniky a vzdělávám se. Těší mě, že všechny poznatky úspěšně aplikuji v praxi a užívám si každodenní pozitivní dynamiky  při péči o své klienty. Dělám, co miluji a miluji, co dělám,“ říká Svetlana.

Světlana pracuje v oborů nehtových služeb již od roku 2008 a má velmi působivé a kvalitní vzdělání – studovala obor podologie, epidemiologie, mykologie, kosmeceutiku u nejlepších odborníků z Německa, Polska, Ruska, Česka, Ukrajiny a Španělska. Je držitelkou řady certifikátů a diplomů odborné způsobilosti:

  • Korekční systémy deformovaných a zarostlých nehtů (B/S, Onyclip, Ross Fraser, Onyfix, 3TO, titanová nehtová špona)
  • Mykologie v podologii a léčbě plísňových nehtů
  • Péče o diabetickou nohu
  • Práce s lidmi postiženými demencí při cukrovce
  • Hygiena v podologii
  • Léčba složitých případů onemocnění chodidel a bradavic
  • Základní diagnostika a anamnéza v podologické péči
  • Základní ortopedie

Světlana pravidelně se zúčastňuje kongresů, konferencí, on-line/off-line seminářů a stáží. A jako odbornice s nadšením pro věc si rozvíjí znalosti také v příbuzných oborech (ortopedie, dermatologie), aby jako hlavní specialista  Podologie v Praze mohla poskytnout komplexnější a přesnější přístup. 

Miluji to, co dělám!


Všechno začíná ze vztahu

Konzultace a otevřený dialog mezi klientem a specialistou jsou základem úspěchu řešení podologických zákroků v naše praxe. My poskytujeme služby pouze individuálně pro více důvěryhodný kontakt v řešení delikátnějších problémů.

Neustálé se rozvijeme

Pravidelně se učíme u nejlepších odborníků podologie, lékařů a vědců. Podporujeme a zúčastňujeme se profesionálních kongresů a konferencí, provádíme školení a kurzy pro specialisty v oboru.

Vyšší stupeň bezpečnosti

Naše podologická praxe je jednou z nejvíce technicky vybavených v Praze. Na dezinfekce  zdravotnických pomůcek používáme Autokláv třídy B. Všechny nástroje jsou baleny a otevírány pouze u klienta.

Jsme spolu a i po ošetření.

Naše moto je práce na výsledek a proto a i po poskytnutí služby zůstáváme s Vámi v kontaktu – poradíme domácí péče a prokonzultujeme.


×

Splátková kalkulačka ESSOX