Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Extra Liquid Remover, 1000 ml

Kód: 7033
Profi KART
Značka: KART
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Pouze pro profesionály s certifikátem KART!

Extra změkčovač, 1000 ml.

Menší balení: 500ml., kód 7032

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je určen k dodatečnému, mistnímu, hlubokému změkčení pokožky s keratózou a hyperkeratózou chodidel, mozolů a kuřích ok. Aplikovat pouze na zrohovatělé oblasti pokožky. Vyhýbat se kontaktu s nehty a zdravou oblastí pokožky. Nenanášet na otevřené rány, hluboké praskliny a na pokožku s plísňovou infekcí.

Je nutné používat rukavice! Neponořujte nohy do vody před použitím přípravku! Nepoužívejte ostré a řezací předměty.

Návod k použití

Postupy ošetření a nuance použití Extra Gel Remover jsou podrobně popsané během kurzu KART pedikúra.

Složení

Water, Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Carbomer, Potassium Hydroxide, Papayin, Salicylic Acid, EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Unikátní techniky vyvinuté společností KART vám umožní najít nestandardní a efektivní řešení mnoha estetických problémů. Obsahuje přírodní složky: ovocné kyseliny a enzymy, éterické oleje, léčivé bylinné extrakty a také vitamíny.

Produkty z této řady se používají k řešení mnoha problémů: hyperkeratóza, praskliny, hyperhidróza, plísňové léze kůže nohou a nehtů, zarostlé nehty, mozoly, problémy diabetických nohou. Produkce je dále vhodná pro všechny stávající techniky pedikúry.