Zákaznická podpora:+420608634163

Unique remover, 100 ml

Kód: 7034
Profi KART
Značka: KART
620 Kč 512,40 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Pouze pro profesionály s certifikátem KART!

Unikátní změkčovač nehtu a kůži, 100 ml.

Větší balení: 250ml., kód 7039

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný přípravek je určen pro změkčení různých zhrubnutí, keratozy a další pozměňovací druhy struktury nehtů a pokožky.

„Chytrý“ peelingový krém s obohacenou texturou účinkuje pouze na odumřelé buňky. Neovlivňuje živé buňky. Nepůsobí agresivně na nehtové valy. Složení obsahuje hydroxykyselinu a močovinu, aloe vera a alantoin. U hyperkeratóz se doporučuje kombinovat přípravek s enzymatickým peelingem – Foot Enzymatic Peeling (v poměru1:1).

Návod k použití

Na problémový nehet naneste hustou vrstvu krému a nechte působit 10-15 minut. Zbytky přípravku odstranit pomocí navlhčeného ubrousku. Poté opatrně odstraňte změkčenou oblast. Neoplachovat!

Pro změkčení hyperkeratózy na chodidlech se doporučuje další způsob aplikace: smíchat 2 ml. Unique Remover a 2 ml. Foot Enzymatic Peeling, aplikovat na problémové oblasti pokožky na 15-20 minut, pak odstranit a pokračovat podle zvoleného postupu ošetření.

Složení

Aqua, Urea, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Lactic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Polyacrylamide, Ceteareth-33, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Extract , Glycerin, Sodium Benzoate, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7.

×

Splátková kalkulačka ESSOX