Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Sada pro potivou pokožku

Kód: 7771
Značka: KART
1 600 Kč 1 322,31 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Mýdlo Treatment Soap, osvěžující pudr Refreshing Talc Emulsion a antibakteriální sprejNo Sweat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mýdlo pro preventivní hygienu nohou, 150 ml, kod zboží – 7701

Mýdlo terapeutické třidy poskytuje antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pečlivě čistí pokožku, zmírňuje svědění a zarudnutí, vytváří ochrannou vrstvu. Nevysušuje pokožku. Obsahuje léčivé bylinné výtažky a esenciální oleje: rozmarýn, červený tymián, levandule, čajovník a také výtažky z mydlice lékařské, kyselinu mléčnou. Doporučuje se používat pro nohy, ruce a tělo.

Osvěžující pudr na potivou pokožku chodidel, 100 ml, kod zboží – 7707

Jedinečný prostředek pro péči o chodidla, zabraňuje pocení, má deodorační vlastnost, zajišťuje optimální podmínky pro hygienu, svěžest a ochranu nohou. Obsahuje esenciální oleje červeného tymiánu, levandule, čajovníku, pomáhají ke snížení pocení, brání vzniku nepříjemného zápachu a šíření bakterií. Emulze okamžitě vysychá, zanechává na povrchu pokožky tenkou vrstvu pudrového prášku, která vytváří ochrannou bariéru. Přípravek dává pocit pohodlí a svěžesti po celý den.

Antibakteriální sprej na nohy, 150 ml, kod zboží – 7018

Univerzální, antibakteriální, preventivní prostředek na nohy a boty. Chrání před vznikem hyperhidrózy (nadměrného pocení) a neutralizuje nepříjemné zápachy. Používá se preventivně a k cílené neutralizaci plísňové infekce, jak na chodidlech, tak uvnitř bot. Vhodný pro diabetiky.

Unikátní techniky vyvinuté společností KART vám umožní najít nestandardní a efektivní řešení mnoha estetických problémů. Obsahuje přírodní složky: ovocné kyseliny a enzymy, éterické oleje, léčivé bylinné extrakty a také vitamíny.

Produkty z této řady se používají k řešení mnoha problémů: hyperkeratóza, praskliny, hyperhidróza, plísňové léze kůže nohou a nehtů, zarostlé nehty, mozoly, problémy diabetických nohou. Produkce je dále vhodná pro všechny stávající techniky pedikúry.