Pozor, od 01.07.2024 jsme na nové adrese: Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, Holešovice. Lighthouse Towers
Zákaznická podpora:+420608634163

Active Nail Cream, 20 ml

Kód: 7007
Značka: KART
1 140 Kč 942,15 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Aktivní krém je určen pro antifungální (protiplísňové) prevenci a obnovu nehtové ploténky, 20ml.  Vhodný pro diabetiky.

Je určen pro antifungální (protiplísňové) prevenci a obnovu nehtové ploténky. Urychluje regeneraci buněk, má antiseptické a antibakteriální účinky.

Jiné balení: 50ml., kód 7008

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní krém je určen pro antifungální (protiplísňové) prevenci a obnovu nehtové ploténky. Urychluje regeneraci buněk, má antiseptické a antibakteriální účinky. Používá se při mykozách, po úrazech, odstranění umělých nehtů a gelových krytích, a také pro zpevnění slabých a lámavých nehtů. Komplex ovocných kyselin pomáhá odlupovat poškozené buňky a stimuluje rychlejší růst nových a zdravých buněk, hydratuje a obnovuje potřebnou hladinu pH.

Návod k použití

  1. V případě mechanického zranění nebo chemického poškození nehtů aplikujte 2 krát denně, pro zvýšení účinnosti kombinujte s přípravkem Nail Cure Liquid, nejméně 2 krát denně.
  2. V případě plísňové infekce použijte jako přípravek k urychlení buněčného dělení. Naneste krém na vyčištěnou nehtovou ploténku a nalepte náplast. Používat každodenně večer. Dokonale spolupůsobí s protiplísňovými přípravky.

Doporučuje se pilovat nehet jednou týdně pomocí jednorázového pilníku.

Složení

Shea Butter (Butyrospermum Parkii), Olive (Olea Europaea) Oil, Grape (Vitis Vinifera) Juice, Petrolatum, Wheat Germ (Triticum Vulgare) Oil, Avocado (Persea Gratissima) Ext., Beeswax, Urea, Boric Acid, Lavender (Lavandula Angustifolia) Oil, Lemon (Citrus Medica Limonum) Oil, Benzoic Acid, Tocopheryl Acetate, Phenonip, Aloe Barbadensis, Salicylic Acid.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX