Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Active Nail Cream, 50 ml

Kód: 7008
Profi KART
Značka: KART
1 276 Kč 1 054,55 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Pouze pro profesionály s certifikátem KART!

Aktivní krém na nehty, 50 ml.  Vhodný pro diabetiky.

Je určen pro antifungální (protiplísňové) prevenci a obnovu nehtové ploténky. Urychluje regeneraci buněk, má antiseptické a antibakteriální účinky.

Jiné balení: 20ml., kód 7007

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používá se při mykozách, po úrazech, odstranění umělých nehtů a gelových krytích, a také pro zpevnění slabých a lámavých nehtů. Komplex ovocných kyselin pomáhá odlupovat poškozené buňky a stimuluje rychlejší růst nových a zdravých buněk, hydratuje a obnovuje potřebnou hladinu pH.

Návod k použití

  1. V případě mechanického zranění nebo chemického poškození nehtů aplikujte 2 krát denně, pro zvýšení účinnosti kombinujte s přípravkem Nail Cure Liquid, nejméně 2 krát denně.
  2. V případě plísňové infekce použijte jako přípravek k urychlení buněčného dělení. Naneste krém na vyčištěnou nehtovou ploténku a nalepte náplast. Používat každodenně večer. Dokonale spolupůsobí s protiplísňovými přípravky.

Doporučuje se pilovat nehet jednou týdně pomocí jednorázového pilníku.

Složení

Shea Butter (Butyrospermum Parkii), Olive (Olea Europaea) Oil, Grape (Vitis Vinifera) Juice, Petrolatum, Wheat Germ (Triticum Vulgare) Oil, Avocado (Persea Gratissima) Ext., Beeswax, Urea, Boric Acid, Lavender (Lavandula Angustifolia) Oil, Lemon (Citrus Medica Limonum) Oil, Benzoic Acid, Tocopheryl Acetate, Phenonip, Aloe Barbadensis, Salicylic Acid.

Unikátní techniky vyvinuté společností KART vám umožní najít nestandardní a efektivní řešení mnoha estetických problémů. Obsahuje přírodní složky: ovocné kyseliny a enzymy, éterické oleje, léčivé bylinné extrakty a také vitamíny.

Produkty z této řady se používají k řešení mnoha problémů: hyperkeratóza, praskliny, hyperhidróza, plísňové léze kůže nohou a nehtů, zarostlé nehty, mozoly, problémy diabetických nohou. Produkce je dále vhodná pro všechny stávající techniky pedikúry.