Zákaznická podpora:+420608634163

Krém proti bradavicím Spirularin® VS, 10 ml

Kód: 296
Značka: Spirularin
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Spirularin® VS krém je péče určená pro pokožku se sklonem k tvorbě bradavic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirularin® VS krém je péče určená pro pokožku se sklonem k tvorbě bradavic.

Krém Spirularin® VS obsahuje vysoce koncentrovaný a patentovaný extrakt z mikrořasy, která dokázala svoji praktickou hodnotu, jako účinný prostředek proti bradavicím. Krém Spirularin®VS je určen k ochraně a obnově kůže s bradavicemi (lidský papilomavirus), visícími papilomy a kontragiózní molusky. Krém podporuje regeneraci pokožky v postižených oblastech.

Mechanismus účinku:

Krém Spirularin VS obsahuje patentovaný aktivní extrakt z mikrořasy Spiralin. Kromě řady užitečných terapeutických, ochranných a regeneračních vlastností má Spiralin® také ochranný antivirový účinek. Zvláštní molekuly glukózy (polysacharidy) obsažené v přípravku Spiralin® pokrývají zdravé kožní buňky „ochranným povlakem“, zabraňujícím pronikání virů do zdravých buněk.

Při pravidelném používání jsou neinfikované buňky chráněny, dokud nezmizí všechny infikované buňky díky přirozenému regeneračnímu účinku pokožky nebo dokud všechna vnější rizika infekce (například plavecký bazén) nezmizí.

Máme speciální ceny a výhodné balíčky pro profesionály, uvidíte je po registraci s Vaším IČ.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. Skladujte při teplotě do 30oC.  Použitelné do data uvedeného na obalu. Číslo šarže je uvedeno na obalu.

Použití

Naneste krém dvakrát denně na poškozené oblasti  tenkou vrstvou masážními pohyby, dokud se zcela nevstřebá.

Složení

Voda, Slunečnicový olej, Kaprilik / Kaprilovy Triglycerid, Glycerol, Polyglycerol-3 Polyricinoleate, Včelí vosk, Denaturovaný ethanol, Extrakt Spirulina řasy (Arthrospira platensis), Extrakt z bílé vrby, síran zinečnatý, tokoferol, stearát hořečnatý, askorbyl palmitát, glyceryl caprylate, kyselina anisová, rozmarýnový olej, Linoolol, Limonen.

×

Splátková kalkulačka ESSOX