Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Cornex gel, 10 ml

Kód: 7012
Značka: KART
700 Kč 578,51 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Používejte pouze na základě pokynu odborníků.

Účinný přípravek na odstranění kuřích ok, 10ml. Vhodný pro diabetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poskytuje keratolitický účinek, pomáhá zmenšit objem a hloubku mozolů, zpomaluje růst zrohovatělých kožních buněk. Obsahuje hydroxykyseliny, močovinu a přírodní výtažky s protizánětlivými účinky. Cornex gel – jedinečný přípravek přispívající k atraumatickému odstranění kuřích ok. Doporučeno pro diabetiky!

Návod k použití

Používejte jednou ráno nebo večer. Pokožka musí být čistá a suchá. Nalepte připravený fixační náplast z netkaného textilu nebo kinezio tejp na problémové oblasti kůže (udělejte díru/otvor děrovačkou nebo nůžkami). Pak naneste 1 kapku gelu, počkejte 2 minuty a zalepte dalším náplastem.  Opakujte proceduru denně, po dobu 8-10 dnů. Použití lze pokračovat až do získání požadovaného výsledku.

Po použití prostředku se vytvoří stroupek, který je potřeba odstranit - obraťte se na odborníka!

Složení

Water, Alcohol SD 40, Dimethyl Sulfone, Uncaria Tomentosa Ext., Carbomer, Triethanolamine, Menthol, Camphor, Imidazolidinyl Urea, Hydroxypropylcellulose, Euphorbia Hirta Ext., Sonchus Oleraceus Ext., Allium Fistulosum Bulb Ext., Ficus Carica (Fig) Fruit Ext., Lactic Acid, Salicylic Acid, Edta.

Unikátní techniky vyvinuté společností KART vám umožní najít nestandardní a efektivní řešení mnoha estetických problémů. Obsahuje přírodní složky: ovocné kyseliny a enzymy, éterické oleje, léčivé bylinné extrakty a také vitamíny.

Produkty z této řady se používají k řešení mnoha problémů: hyperkeratóza, praskliny, hyperhidróza, plísňové léze kůže nohou a nehtů, zarostlé nehty, mozoly, problémy diabetických nohou. Produkce je dále vhodná pro všechny stávající techniky pedikúry.