Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Kleště na zarostlé nehty

Kód: 278
Profi IČ
Značka: CHIFA
2 100 Kč 1 735,54 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Kleště na stříhání zarostlých nehtů PODOLOG24 Ručně vyrobené, z vysoce kvalitní nerezové oceli od předního výrobce podologických nástrojů CHIFA podle projektu Podolog24  a Dariusze Muskała. Instrument je určen odborné veřejnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kleště na zarostlé nehty

Kleště k ošetření zarostlých nehtů PODOLOG24
Ručně vyrobené, z vysoce kvalitní nerezové oceli od předního výrobce podologických nástrojů CHIFA podle projektu Podolog24  a Dariusze Muskała.

Materiál:
nerezová ocel

Sterilizace:
Ano, doporučeno za teplot 121-134 ° C

Použití:
Odstraňování fragmentů zarostlých nehtů
Zdravotnický instrument zvláštního použití, na který se vztahuje certifikát CE.
Na produkt se vztahuje 12 měsíční záruka výrobce CHIFA.


Mohou být sterilizovány a dezinfikovány.

Podologické kleště k ošetření zarostlých fragmentů nehtové destičky, jsou na trhu jediným nástrojem, který navrhli k těmto účelům odborníci z Aesculap CHIFA a Darka Muskała. Je výsledkem více než jednoho roku výzkumných prací a testování. Vyznačuje se zcela odlišnou řeznou hlavou a poměrně dlouhými držadly, které umožňují vysokou řeznou sílu s malým úsilím (i malé ruce jim dávají hodně síly). Hlavička je poměrně úzká a řezná ramena a čepel se úměrně zužují po celé délce, což zaručuje pozoruhodnou účinnost tohoto nástroje. Řezná plocha má dokonalý kontakt s ošetřovaným povrchem a využívá se po celé své délce.

Dezinfekce a sterilizace

Po každém ošetření by nástroj měl podstoupit kompletní proces – od dezinfekce po sterilizaci. Před zahájením fáze mytí je třeba pečlivě a opatrně odstranit veškerou kontaminaci ve formě zbytků tkáně, prachu, sekretů nebo jiných nečistot. Kromě toho je třeba mít na paměti, že kleště mají řezné povrchy, které mohou být poškozeny, pokud jsou vystaveny příliš dlouhé expozici chemikáliím pro dezinfekci.

Na produkt se vztahuje 12 měsíční záruka výrobce

ZÁRUKA NEPOKRÝVÁ
– opotřebení, které vyplývá z běžného používání výrobku
– použití produktu v rozporu s jejich zamýšleným určením a doporučeními výrobce
– mechanické poškození, pády, poškození v důsledku nadměrného přetížení  nástroje
– poškození korozí způsobené použitím agresivních dezinfekčních prostředků nebo příliš dlouhým vystavením těmto látkám
– nesprávné čištění a sterilizace