Zákaznická podpora:+420608634163

Nesterilní pěna Ligasano, 300x5x0,3 cm

Kód: 167
Profi IČ
Značka: Ligasano
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

LIGASANO WHITE je pružná polyuretanová pěna s terapeutickým účinkem a širokou škálou aplikací při léčbě a prevenci ran.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terapeutický účinek je založen na následujících třech fyzikálních principech:

Mechanická stimulace: zlepšuje krevní oběh v ráně a v místě kontaktu s pokožkou, což usnadňuje přísun živin a kyslíku do poškozené oblasti a preventivně působí proti rozšíření nepříznivých následků poškození na neporušené oblasti pokožky. Stimuluje normální funkce těla na lokální úrovni, zejména v případě upoutaných na lůžko nebo neaktivních pacientů. Mechanická stimulace trvá až 3 dny; pak musí být obvaz LIGASANO vyměněn.

Nízký tlak: přizpůsobuje se povrchu bez tlaku a vyvíjí minimální a rovnoměrný tlak na ránu a tělo.

Extra savost: obvaz absorbuje přebytečnou tekutinu, aniž by povrch vysušil. Vytváří na raně vlhké teplé prostředí, má antiseptický účinek, čistí ránu, aniž by se na ni lepil. Zároveň zabraňuje navlhnutí rány a je pro pokožku bezpečný.

LIGASANO WHITE významně snižuje riziko tvorby ran v důsledku špatného krevního oběhu. Přesněji řečeno, komplikace procesu hojení ran v důsledku špatného krevního oběhu jsou minimalizovány nebo úplně vyloučeny. Infikované rány se čistí bez nutnosti vynakládání dalších finančních prostředků. Obvaz stimuluje tvorbu granulační tkáně a epitelizaci a očekávané výsledky se obvykle dostaví překvapivě rychle a prokazatelně.

Použití

V pedikerské a podologické praxi se da použít na odlehčení, krytí, při ošetření zarustajících nehtů jako tamponáž.

×

Splátková kalkulačka ESSOX