Zákaznická podpora:+420608634163

Individuální odborná pedikérská stáž

Kód: 513PUL 513CEL Zvolte variantu
Novinka
7 600 Kč 14 500 Kč od 7 600 Kč 6 280,99 Kč bez DPH 11 983,47 Kč bez DPH od 6 280,99 Kč bez DPH
Volná místa (>5 ks) Volná místa (>5 ks) Zvolte variantu
Varianta

Máte zájem o praktickou stáž? Je možné si zakoupit soukromé školení, které je totiž ideální formou pro ty, kteří již absolvovali kurzy v oblasti pedikúry a stále si nejsou jistí s postupy ošetření, terapiemi a mají konkrétní praktické otázky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Individuální stáž je určena pro ty, kteří již absolvovali kurzy v oblasti pedikúry a podologie, ale chtějí s jistotou ovládat techniky ošetření nohou a nehtů, sestavovat plán terapie, používat profesionální přípravky ke zlepšení kvality nehtů a pokožky nohy, a také získat odpovědi na konkrétní praktické otázky. 

Co získáte výběrem individuální stáže?

 1. Lektor jen pro Vás: lektor se bude plně soustředit na Vás a Vaše potřeby. V komfortním a individuálním prostředí budete moci získat maximum praktických zkušeností a znalostí.
 2. Individuální program: nasloucháme vašim požadavkům a předem určíme témata školení a vybereme modely dle vašich zájmů a potřeb.
 3. Rozšíření dovedností: budete si moci procvičit několik pracovních technik, které vám umožní diverzifikovat vaše dovednosti a zvýšit jejich úroveň.
 4. Certifikát: po absolvování stáže obdržíte certifikát, potvrzující vaši způsobilost a úspěšné absolvování programu.
 5. Zpětná vazba: vážíme si vašeho pokroku a jsme připraveni vás podpořit. Náš lektor vám rád pomůže zlepšit vaše mistrovství a zodpoví všechny vaše dotazy.

Máte zájem? Zvolte variantu nahoře a objednejte stáž. Po obdržení objednávky budeme Vás kontaktovat, abychom probrali Vaše požadavky a potřeby.

Nabídka tématu stáží (nastavení na míru je samozřejmostí)

 • Technika práce s přípravky KART (pouze po absolvování kurzu KART pedikúry!). Výborná příležitost k procvičení protokolů pro práci s produkty KART.
 • Léčba nehtů s onychomykózou, deformovanými a ztluštěnými nehty, jakož i jinými onychodystrofiemi.
 • Nehtová rovnátka: pasivní, titanová nit, 3TO - ukázka aplikace na modelu a praktický nácvik.
 • Ošetření prasklin, ragád, kuřích ok: efektivní metody ošetření, okluze, domácí péče, profylaxe..
 • Ošetření zarůstajících nehtů : techniky ošetření, materiály, domácí péče, profylaxe.

Další informace

 • Školení probíhá u nás v provozovně na adrese Vítězné nám. 817/9, Praha 6.
 • Stáže se konají v pátek. Termín školení se domlouvá individuálně.
 • Obdržíte zálohovou fakturu, která musí být uhrazena do 7 dnů. Po zaplacení začneme hledat pro vaši stáž odpovídající model.
 • Nabízíme pojištění storna, tím pádem si můžete být jistí, že nepřijdete o nevratnou zálohu - viz vedlejší záložka "Storno a obchodní podmínky".
 • V ceně stáže je zahrnuto pití a občerstvení.
 • Nezapomeňte si s sebou vzít přezutí a pracovní oděv.

Jsme přesvědčeni, že naše individuální stáž vám pomůže zlepšit vaše dovednosti a dosáhnout další úrovně v péči o nohy. Nenechte si ujít příležitost rozvíjet svou kariéru!

×

Splátková kalkulačka ESSOX