Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Cuticule Remover, 150 ml

Kód: 7020
Profi KART
Značka: KART
520 Kč 429,75 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Změkčovač nehtové kůžičky, 150 ml. Vhodný pro diabetiky.

Balení pouze pro profesionály s certifikátem KART!
Jiné balení: 
15ml., kód 7019

Jedinečný vzorec přípravku umožňuje rychle změkčit a odsunout kůžičku, a poté zpracovat ji jakoukoliv zvolenou metodou, podle zvážení odborníka. Přípravek zpomaluje růst kůžičky a posiluje ochranné schopnosti pokožky, totiž zlepšuje její celkový stav.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje ovocné kyseliny, močovinu a výtažky z léčivých bylin. Močovina pomáhá zjemnit pokožku. Výtažky z bylin uklidňují a hydratují ji.  Ovocné kyseliny odstraňují i ty nejodolnější mozolnaté a hrubé útvary a také poskytují antibakteriální účinky. Vhodné pro profesionální a domácí použití.

Návod k použití

Malé množství přípravku naneste na pokožku kolem nehtové ploténky, poté odsuňte kůžičku pomocí speciálního nástroje. Zbytky přípravku odstraňte pomocí navlhčeného ubrousku.

Složení

Water, Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Carbomer, Papayin, Potassium Hydroxide, EDTA, Phenonip, Salicylic Acid.

Unikátní techniky vyvinuté společností KART vám umožní najít nestandardní a efektivní řešení mnoha estetických problémů. Obsahuje přírodní složky: ovocné kyseliny a enzymy, éterické oleje, léčivé bylinné extrakty a také vitamíny.

Produkty z této řady se používají k řešení mnoha problémů: hyperkeratóza, praskliny, hyperhidróza, plísňové léze kůže nohou a nehtů, zarostlé nehty, mozoly, problémy diabetických nohou. Produkce je dále vhodná pro všechny stávající techniky pedikúry.