Pozor, od 22.08 do 29.08 a od 9.09 do 13.09 kvůli dovolené nebudou objednávky zpracované a zboží odesláno. Proto objednávejte prosím s dostatečným předstihem, děkujeme.
Zákaznická podpora:+420608634163

Anti-aging sérum na nehty A3, 30ml.

Kód: 4820268431523
1 497 Kč 1 237,19 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Inovativní anti-aging sérum na nehty na bázi rostlinného retinolu a peptidů, 30ml.

Balení 10 ml.: 4820268431516

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní anti-aging sérum na nehty na bázi rostlinného retinolu a peptidů. Lehká nízkomolekulární gelová textura vyživuje nehtovou ploténku a okolí nehtu. Omlazující komplex zpomaluje procesy stárnutí nehtové ploténky, urychluje regeneraci a zlepšuje elasticitu tkání. Sérum přispívá k prevenci onycholýzy.

Rostlinný retinol je antioxidant s vysokým obsahem vitamínů A a C. Přispívá k omlazení a terapii nehtů. Kyselina hyaluronová a allantoin patří do třídy přírodních UV filtrů a chrání růstovou zónu nehtu před nadměrným působením slunečního záření a vysycháním. Biotin obsahuje síru, která syntetizuje kolagen v tkáních, stimuluje růst nových buněk a posiluje nehtovou ploténku. Kontroluje biochemické procesy v těle, které podporují produkci energie buněk a přirozenou obnovu.

Kolagen (Maricol) zajišťuje pružnost vláken a je synergickým peptidem s profilovým účinkem Biopeptid CL, jehož aminokyselinová sekvence opakuje fragment elastinového řetězce.

Myocept je peptidem nové generace, který dokáže vyrovnávat mikroreliéf. Jeho revoluční technologie funguje jako "transdermální dron", enkapsulovaný roztok působí v hlubokých vrstvách tkání, což prodlužuje jeho účinek.

Tripeptid ECM-Protect má hlavní funkci inhibice elastázy a MMP-1, která ničí produkovaný kolagen tkáněmi. Má vysokou biologickou aktivitu a účinně chrání matrix před silným působením enzymů stárnutí, které se časem stále více snižují produkci kolagenu. Omlazení, hydratace, ochrana, regenerace a fotoprotekce jsou hlavní účinky přípravku "A3".

Použití, složení, kontraindikace a skladování viz: https://medicalima.cz/cz_a3